Gizlilik Politikası


Giriş

Haberlermetaverse olarak gizliliğinize ve verilerinizin güvenliğine değer veriyoruz. Bu nedenle, sizi hangi verileri topladığımız, veri toplamanın amaçları ve verilerinize ilişkin haklarınızla ilgili olarak aydınlatmak amacıyla bu Gizlilik Politikası’nı hazırladık.

Gizlilik Politikamızı kabul etmiyorsanız, internet sitemizi kullanmaya devam etmemelisiniz.

Topladığımız Veriler

Ziyaretçiler sitemizde paylaşılan içeriklere yorum bıraktığında, yorum formunda gösterilen verileri ve ayrıca istenmeyen ve spam yorumların ve haberlermetaverse.com sitesinin açıklarından kaynaklanıp saldırı yapanların tespitine yardımcı olmak için ziyaretçilerin IP adresi ve tarayıcı bilgisi metnini topluyoruz.

www.haberlermetaverse.com sitesinde iletişim sayfasındaki iletişim formunu dolduran kullanıcıların e-posta adresleri, ad/soyad bilgisi ve yazdıkları mesajlar kaydedilir.
Kullanıcılar isterlerse yasal hakları olarak tüm kişisel verilerinin silinmesini iletişim formunu doldurarak talep edebilir. 

www.haberlermetaverse.com hiçbir bildirim yapmadan herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiç birinden sorumlu değildir.

Finans, kripto paralar

www.haberlermetaverse.com‘da yer alan kripto para fiyat analizleri, kripto para ve diğer ürünler hakkında tanıtımı yapılan ürünler ile ilgili her hangi bir yatırım tavsiyesi verilmemektedir. Kripto para veya ürüne ilişkin www.haberlermetaverse.com‘un maddi ve manevi sorumluluğu olmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kullanıcı hiç bir şekilde haberlermetaverse‘de yer alan bilgilere istinaden zarara uğradığı iddasında bulunamaz.